باران کود
خانه / دستگاه آسیاب مرغداری / قیمت فروش انواع دستگاه آسیاب مرغداری در بازار

قیمت فروش انواع دستگاه آسیاب مرغداری در بازار

دستگاه آسیاب مرغداری همان دستگاهی هست که میتوان با آن دان مرغ و یا کود مرغ را آسیاب کرد و قیمت فروش آن با توجه به انواع مختلفی که دارد در بازار خرید و فروش میشود.

در واقع این دستگاه جز تجهیزات مرغداری است که به رشد این صنعت کمک کرده و آن را تسریعه می بخشد. دستگاه آسیاب مرغداری، با توجه بهاینکه برای پرورش انواع طیور در سنین مختلف به کار میرود، باید ظرفیت تولید در تناژهای مختلف مثل ۱۰۰ کیلوگرم، ۲۰۰ کیلو، ۵۰۰ کیلو، ۱ تن به بالا را داشته باشد و همچنین به تناسب سن جوجه و مرغ یا بلدرچین و کبک و دیگر طیور، خوراک پرندگان را در سایزهای مختلف آسیاب کند.

دستگاه آسیاب مرغداری

کاربرد دستگاه آسیاب مرغداری

برخی مرغداری ها دستگاه آسیاب مرغداری را برای آسیاب کردن دان مرغ یا خوراک دام مورد استفاده قرار میگیرند تا جوجه ها راحت تر بتوانند خوراک بخورند، برخی دیگر نیز این دستگاه را خریداری کرده و کود مرغی که پس از اتمام هر دوره جوجه کشی از کف سالن یا قفس جمع آوری میشود را توسط دستگاه آسیاب، پودر میکنند و به قیمت مناسب جهت مصارف کشاورزی و یا برگشت به چرخه تولید خوراک دام آن را به فروش می رسانند.

در نتیجه میتوان به یکی دیگر از مصارف دستگاه آسیاب، برای پودر کردن کود مرغی اشاره کرد.

دستگاه آسیاب مرغداری

انواع دستگاه آسیاب

  • آسیاب عمودی
  • آسیاب افقی
  • آسیاب چکشی مدرن

دستگاه آسیاب مرغداری عمودی یا افقی؟

دستگاه آسیاب عمودی بیشتر در مرغداریها به کار میرود اما امروزه، مرغداریها استفاده از دستگاه آسیاب عمودی را ممنوع کرده اند و توصیه اینست که از نوع افقی آن استفاده شود. دستگاه آسیاب افقی برای خرد کردن خوراک دام بسیار مناسب می باشد.

این ماشبن قدرت خرد کردن و آسیاب کردن انواع علوفه مورد نظر برای غذای طیور مثل ذرت، گندم، جو، سویا و… را دارد.حنی این دستگاه آسیاب میتوانند برای کشاورزانی که قصد آسیاب کردن محصول خود را دارند نیز کاربرد داشته باشد.

آسیاب مرغداری

دستگاه آسیاب کود مدرن

برای خرد کردن کود مرغی بهتر است از دستگاه آسیاب چکشی مدرن استفاده شود به این دلیل که قدرت موتور بیشتری دارد، این ماشین ۳۰۰۰ دور در دقیقه قدرت موتور دارد. و با ۶۰ تیغه فلزی که جنسشان هم استیل و ضد زنگ هست عملیات خورد کردن کود مرغ را بسیار بهتر و پرقدرت تر انجام میدهد.

دستگاه آسیاب چکشی مدرن، همچنین برای آرد کردن ذرت، جو، گندم و … نیز بسیار مناسب است.

دستگاه آسیاب مرغداری

فواید وجود دستگاه آسیاب در مرغداری

یکی از مسائل مهم و اساسی در امر پروش مرغ، بلدرچین و دیگر طیور، تغذیه و جیره مناسب است. که پرندگان باید از غذای سالم و مطمئن تناول کنند. سالن داران و مرغدارن محترم اگر یک دستگاه آسیاب مرغداری در سالن خود داشته باشند میتوانند با اطمینان کامل، دقیقا همان مواد غذایی که مورد نظرشان هست را آسیاب و میکس کنند و به سایز دلخواه در آورد تا طیورشان جیره کامل و سالمی داشته باشند.

دستگاه آسیاب مرغداری

اطلاعات فنی دستگاه آسیاب

  • به کارگیری ورق فولاد با ضصخامت بالا برای بدنه دستگاه
  • استقامت بالا و مستحکم بودن دستگاه
  • قابلیت خرد کردن چند ماده مختلف مثل خوراک دام، دان مرغ، لنولع کودهای حیوانی، ذرت، گندم، جو و …
  • استفاده از ورق های استیل و ضد زنگ
  • ارسال به تمام نقاط ایران، همراه با خدمات نصب و راه اندازی
  • دارای ضمانت یکساله
  • قابلیت متصل کردن آسیاب به میکسر و بالابر

دستگاه آسیاب مرغداری

قیمت فروش دستگاه آسیاب مرغداری:

برای اطلاع از قیمت انواع مختلف دستگاه های آسیاب میکسر و دیگر ماشین آلات و نحوه سفارش و فروش آنها، مشتریان میتوانند با کارشناسان این سایت تماس حاصل نمایند. تمامی کارشناسان گروه صنعتی باران، امکان استفاده از مشاوره تلفنی و حضوری صد در صد رایگان را برای تمامی بازدیدکننده گان سایت و خریداران عزیز، فراهم آورده اند.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com